سیستم مانیتورینگ شبکه سیستم مانیتورینگ شبکه

محتوا با برچسب مانیتورینگ شبکه.

سیستم‌های مانیتورینگ قابلیت نظارت بر تمام تجهیزات اکتیو شبکه‌های کامپیوتری از جمله انواع کامپیوترها، چاپگرهای تحت شبکه، UPSها، سوئیچها و روترها، حسگرهای دما و رطوبت، کارت خوانها، دوربین های مدار بسته و ... را دارند و با توجه به قابلیت‌ها و مولفه‌های حیاتی و عملیاتی هر سامانه تحت شبکه، امکان مانیتورینگ و نظارت بر کارکرد آن فراهم شده و وضعیت هریک توسط سیستمهای مانیتورینگ بررسی و گزارش می‌­گردد.

سامانه مجازی سازی PVM

سامانه میز کار مجازی PVM Desktop

ارزش‌های ایجاد شده برای کارفرمایان پویش به واسطه استفاده از PVM

PVM و جداسازی اینترنت از شبکه داخلی

دانلود PVM

اپلاینسهای مجازی پویش (اپلیش Aplish)

از مشاوره رایگان ما استفاده کنید.

 

سیستمهای مانیتورینگ در لحظه وقوع خطا یا بحران می‌تواند به روشهای گوناگونی از جمله پیام کوتاه، ایمیل، پیجر و یا به صدا درآوردن آژیر خطر مسئول شبکه را مطلع نماید.

سیستمهای مورد استفاده توسط این شرکت قابلیت ارائه نمودار کارایی تجهیزات را داشته، به نحوی که مدیران شبکه می‌توانند از گلوگاههای شبکه خود در ساعات مختلف شبانه روز مطلع گردند. از جمله می­‌توان به نمودار لود سیستم (پروسه های فعال و یا منتظر) و یا نمودار ترافیک شبکه بر روی هر رابط کاربری (اینترفیس) از سوئیچ های لایه 3  اشاره کرد.

 

لازم به ذکر است که سیستم مانیتورینگ شبکه پویش داده نوین بر بستر سامانه PVM (اولین سامانه ایرانی مجازی سازی سرورها) ارائه می‌شود.

 

یرای بررسی اپلیش مانیتورینگ شبکه از طریق لینک زیر می توانید به دموی محصول دسترسی داشته باشید:

 

دموی آنلاین سیستم مانیتورینگ شبکه

 

هم اکنون با ما تماس بگیرید.