اپلاینسهای مجازی پویش (اپلیش Aplish) اپلاینسهای مجازی پویش (اپلیش Aplish)


اپلاینس مجازی (Virtual Appliance) به معنای ارائه یک سرویس (مدیریت پروژه، Active Directory و ...) در قالب یک ماشین مجازی میباشد.

واژه اپلاینس (Appliance) از معادل آن در دنیای سخت افزار گرفته شده است: باکسها(سرورها)ی سخت افزاری که جهت ارائه محصول عرضه میشوند.

 

اپلاینسهای مجازی فرآیند دسترسی به نیازمندیها را سریع و آسان میکنند و همچنین طیف وسیعی از امکانات را جهت رفع نیازمندیها در اختیار مدیر فناوری اطلاعات قرار میدهند.

 

سامانه مجازی سازی PVM

سامانه میز کار مجازی PVM Desktop

ارزش‌های ایجاد شده برای کارفرمایان پویش به واسطه استفاده از PVM

PVM و جداسازی اینترنت از شبکه داخلی

دانلود PVM

از مشاوره رایگان ما استفاده کنید.

 

برپاسازی اپلاینسهای مجازی نسبت به روال جاری نصب و راه اندازی بسیار سریعتر و آسانتر هست. دلیل این موضوع انجام نصب و راه اندازی اولیه قبل از ارائه اپلاینس میباشد که متعاقبا فرآیند برپاسازی را بسیار سریع و آسان میکند. نصب یک اپلاینس به مانند انتقال دیسکهای یک ماشین مجازی هست.

 

استفاده از اپلاینسهای مجازی پویش روشی ساده و کم هزینه جهت برآورده سازی نیازهای شبکه و سازمانی ادارات و شرکتها میباشد.

 

شرکت پویش داده نوین به منظور پوشش دغدغه های زیرساختی و سازمانی کارفرمایان خود طیف وسیعی از اپلاینسهای مجازی را عرضه میکند.

 • Applianceهای شبکه و زیرساختی
 • Applianceهای سازمانی
  • Redmine مدیریت پروژه و فرآیندها
   • یک ERP/CRM کامل جهت مدیریت پروژه و کلیه فرآیندهای سازمانی (شرکت پویش سابقه بیش از 7 سال استفاده مداوم از این نرم افزار را دارد.)
  • پرتال سازمانی لایفری
   • این پرتال متن باز بوده و با هدف توسعه سریع مبتنی بر انجمن‌های متن باز تدوین شده است. (پرتال سازمانی لایفری با همکاری شرکتهای پویش داده نوین و ساین به مشتریان ارائه می‌گردد.)
  • پرتال دانشگاهی لایفری
   • پرتال دانشگاهی لایفری از دیگر اپلیشهای شرکت پویش داده نوین است. این پرتال علاوه بر امکانات پرتال لایفری، از امکانات اختصاصی جهت پوشش نیازهای دانشگاه های برتر کشور نیز برخوردار می باشد. (پرتال دانشگاهی لایفری با همکاری شرکتهای پویش داده نوین و ساین به مشتریان ارائه می‌گردد.)

 

با بهره گیری از اپلاینسهای مجازی پویش، در سریعترین زمان و کمترین هزینه نیازهای شبکه و سازمان خود را برآورده نمایید.

هم اکنون با ما تماس بگیرید.

 

خواهشمند است جهت دانلود سامانه PVM و رابط کاربری آن بر روی لینک زیر کلیک کنید:

 

دانلود سامانه PVM و رابط کاربری

 

آدرس کوتاه :