ارزش افزوده ایجاد شده توسط شرکت پویش داده نوین برای کارفرمایان

ارزش افزوده ایجاد شده توسط شرکت پویش داده نوین برای کارفرمایانشرکت پویش داده نوین در طی این 10 سال به صورت کاملا تخصصی در زمینه مجازی سازی و رایانش ابری فعالیت میکند و به عنوان تنها شرکت تخصصی در حوزه مجازی سازی در کشور مطرح میباشد.
عمده مزیت تیم پویش برای کارفرمایان، تضمین امنیت و پایداری برای زیرساختی ترین لایه نرم افزاری سازمان و ارتباط کارفرما با یک تیم تخصصی و قوی در این زمینه میباشد. شرکت پویش داده نوین خود را به عنوان یک نصاب نرم افزار نمیبیند، بلکه به عنوان یک تیم همراه در کنار تیم کارفرما سعی در رفع دغدغه های زیرساختی کارفرما با بهره گیری از محصول بومی PVM و تجارب غنی شرکت در زمینه امنیت، شبکه و زیرساخت می‌باشد.


ارتباط دوسویه با کارفرمایان، درج خواسته های کارفرمایان در مسیر توسعه PVM، به روز نگه داشتن زیرساخت شبکه سازمانی از جمله ارزش افزوده های تیم پویش برای کارفرمایان می‌باشد.از بعد فنی، سامانه PVM اگر چه کاستیهایی از منظر قابلیتهای در مقابل محصولات مشابه خارجی دارد (که عمدتا این قابلیتهای کاربرد رایجی در شبکه های سازمانی ندارند) با این وجود از رابط کاربری ساده، نصب بسیار آسان و راحت و سیستم Offline Backup بدون نیاز به نصب افزونه های مجزا بهره میبرد.


کلاستر در سامانه PVM به صورت Self Management مدیریت میشود و نیاز به نود مدیریت مجزا ندارند.


با ارائه نسخه های PVM Mirror و PVM TNC این امکان را برای کارفرما فراهم می آورد تا یک نسخه کاملا Online از اطلاعات بر روی سرور دومی قرار بگیرد تا در موارد بحرانی به سرعت وارد مدار شده و از قطعی و ازبین رفتن اطلاعات، با شیوه ای ارزان جلوگیری میکند.

برای پویش کارفرما اول و آخر همه چیز است و این برگ برنده کارفرما برای زیرساخت حیاتی خود است.