اپلیش سمفونی (سامانه پشتیبانی کسب و کار)

اپلیش سمفونی (سامانه پشتیبانی کسب و کار)


سامانه سمفونی (Samfony) دیگر اپلیش مجازی است که توسط شرکت پویش داده نوین با همکاری شرکت قاصدک سامانه بر بستر اولین سامانه ایرانی مجازی‌سازی سرورها (PVM) و سایر سامانه‌های مجازی‌سازی ارائه می‌نماید.

 

سامانه سمفونی یک سیستم پشتیبانی کسب وکار (BSS: Business Support System) است که به منزله قابلیتها و توانمندیهای نرم افزاری و فرآیندی یک شرکت در پشتیبانی از فرآیندهای عملیاتی خود به منظور تحقق نیازهای مشتریان و حفظ سهم و موقعیت بازار در میان رقبا می‌باشد. این سامانه به سازمان ها و شرکت ها در افزایش امنیت درآمد، سرعت و کیفیت پشتیبانی از کارکردهای سازمان شامل بازاریابی، فروش، قراردادها، ارائه انواع محصولات و خدمات به مشتریان کمک می کند.

 

سامانه میز کار مجازی PVM Desktop

دانلود PVM

اپلاینسهای مجازی پویش (اپلیش Aplish)

از مشاوره رایگان ما استفاده کنید.

تعدد مشتریان، تنوع سرویسها و سرعت بالای تغییرات بازار رقابت است. پیچیدگی مراحل و فرآیندهای تعریف محصول، بازاریابی، فروش، مدیریت امور مشتریان و … از مهمترین چالشهای شرکتهای ارائه دهنده خدمات تلکام است. بنحویکه در صورت عدم استفاده از ابزارهای مناسب و پویا، سقوط شرکت پس از مدت کوتاهی قابل پیش بینی است. چارچوب نرم افزارهای  BSS در حوزه تلکام در استانداردی جهانی تحت عنوان  eTOM تعریف شده است.

 

سامانه سمفونی به عنوان ستون فقرات ارائه خدمات به مشتریان حوزه تلکام، تامین کنندگان  و شرکای تجاری، مدیریت پنج زیر سیستم ذیل را دارد:

  • مدیریت محصولات و خدمات: پشتیبانی توسعه انواع خدمات و محصولات ، مدیریت بازایابی و فروش ، شناسایی بازار های هدف، اجرای انواع کمپین های تبلیغاتی ، قیمت گذاری خدمات و محصولات بر اساس نیاز بازار.
  • مدیریت ارتباط مشتریان: مدیریت شبکه فروش و مدیریت شرکای تجاری و فروشنده ها، امکان پیاده سازی شبکه های فروش چند سطحی و سلسله مراتبی پیچیده، ارائه سرویس ۷ در ۲۴ تحت وب به شرکا ، فروشندگان و مشتریان ، جلوگیری از انواع شیوه های کلاهبردای و تقلب، ارائه انواع خدمات به صورت مستقیم به مشتریان  (self service )
  • مدیریت درآمد ها: مدیریت درآمد ها در صدور صورت حساب ، محاسبه پورسانت ها و امکان تعریف پورسانت های شرکا و فروشندگان و حتی مشتریان با استفاده از زیر سیستم قوانین تجاری ، مدیریت پرداخت ها (پشتیبانی از انواع شیوه های پرداخت شامل ، پرداخت از اعتبار، فیش واریزی ، POS ، چک و پرداخت آنلاین)
  •  مدیریت سفارشات و قرارداد ها: بر اساس نوع فرایند های داخلی شرکت در پیاده سازی و مدیریت سفارشات می بایست در ابتدا با استفاده از بخش مدیریت چرخه های کاری ، فرایندهای مربوط به انواع سفارشات در سیستم طراحی و اجرا گردد. با توجه به دسترسی به سیستم توسط تیم ستادی و هریک از مشتریان، شرکا و فروشندگان به سامانه بصورت ۷ در ۲۴ امکان مدیریت سفارشات بر اساس چرخه کاری طراحی شده کاملا پیاده سازی شده است.
  •  مدیریت شرکای تجاری: تعریف و مدیریت شرکای تجاری و عاملین فروش در سامانه پشتیباتی کسب و کار، قابلیت تعریف زیر گروه به صورت درختی و نامحدود برای عاملین فروش، تعریف پورسانت و تخفیف بر حسب نماینده، قابلیت تسویه حساب در لحظه با عاملین فروش، قابلیت شارژ حساب و پرداخت از اعتبار توسط نماینده

 

لینک مستندات مربوطه جهت مطالعه بیشتر در مقابل این متن ارائه شده است.

 

کاتالوگ محصول

 

 

 

 

معرفی محصول

 

لازم به ذکر است که سامانه سمفونی (Samfony) پویش داده نوین بر بستر سامانه PVM (اولین سامانه ایرانی مجازی سازی سرورها) ارائه می‌شود.

 

هم اکنون با ما تماس بگیرید.