بازدید معاون فناوری و نوآوری پارک علم و فناوری یزد از شرکت پویش داده نوین

بازدید معاون فناوری و نوآوری پارک علم و فناوری یزد از شرکت پویش داده نوینصبح روز چهارشنبه مورخ 1395/07/07 ،  "جناب آقای دکتر فقیه خراسانی" معاون فناوری و نوآوری پارک علم و فناوری یزد، از شرکت پویش داده نوین بازدید نمودند.

در آغاز جناب آقای مهندس جعفریان مقدم مدیر عامل شرکت پویش داده نوین ضمن خیر مقدم به جناب آقای دکتر فقیه خراسانی و همراهان، به معرفی شرکت پویش داده نوین و بیان ماموریت های این مجموعه پرداختند. ایشان آغاز فعالیت شرکت را از سال 1384 عنوان کردند و فرمودند که تمرکز اصلی فعالیت شرکت بر روی مجازی سازی و محصول اصلی ((PVM  است و پارک علم و فناوری یزد نیز یکی از قدیمی ترین مشتریان شرکت بوده و علاوه بر آن در  اکثر سازمان ها و نهادهای استان یزد نیز این محصول نصب شده است.

ایشان افزود: خوشبختانه در خارج از استان یزد نیز مشتری های خوبی داریم به طوری که جهت افزایش کیفیت و تسهیل تعاملات با مشتریان، دفتری در تهران راه اندازی گردیده است.

جناب آقای مهندس جعفریان مقدم با اشاره به اینکه در حال حاضر 15 نفر در این شرکت مشغول فعالیت هستند، فرمودند: تمرکز اصلی ما بر روی مشتریان محصولاتمان بوده و همواره سعی کردیم ارتباط خود را با آنها به صورت حضوری و مجازی حفظ کنیم. ایشان در ادامه افزودند که استفاده از نرم افزارهای کرک شده و نبود قانون کپی رایت در ایران، مشکل اصلی شرکت های نرم افزاری مانند پویش داده نوین به شمار می آید و متاسفانه ادارات و نهادهای دولتی عادت به پرداخت پول برای نرم افزارهای اورجینال و اصلی ندارند.

در ادامه مدیر عامل شرکت پویش داده نوین، بازدیدهای هفتگی معاون فناوری پارک  از شرکت ها را مثبت ارزیابی کردند و فرمودند این بازدیدها باعث ایجاد فضای ارتباطی بیشتر میان شرکت ها و هیات رئیسه پارک می شود.

در پایان معاون فناوری و نوآوری پارک علم و فناوری یزد نیز در این بازدید با اشاره به خروجی بازدیدهای هفتگی از موسسات فناور مستقر در پارک، فرمودند تا كنون مسائل زيادي از اين طريق احصاء شده كه برخي از آنها مرتفع و برخي ديگر در حال پيگيري است.

ایشان با تاکید بر حفظ برند پارک توسط شرکت های مستقر، توصیه کردند که  شرکت هایی چون شرکت پویش داده نوین که در پارک رشد یافته و به موفقیت های چشمگیری رسیده اند باید به شرکت های کوچک کمک کرده تا با رشد شرکت های مختلف، برند پارک حفظ شود.