تسهیلات دورکاری

تسهیلات دورکاری
با توجه به بخشنامه‌های اخیر و لزوم ایجاد زیرساخت‌های امن جهت دورکاری کارمندان و پرسنل ادارات و سازمان‌های دولتی و غیر دولتی، شرکت پویش‌داده‌نوین آمادگی خود را جهت ارائه خدمات آماده‌سازی زیرساخت دورکاری اعلام می‌دارد. طرح‌های پیشنهادی جهت ارائه خدمات دورکاری به صورت خلاصه به نحو زیر خواهد بود:

 

  • دسترسی از راه دور: راه اندازی سرور OpenVPN امن، بر روی فایروال داخلی و یا اینترنتی برای ایجاد دسترسی به سامانه‌های داخل سازمان بر روی بستر اینترنت به صورت امن و رمزنگاری شده.
  • پشتیبانی از راه دور: نصب نسخه بهینه شده و محلی نرم افزار Team Viewer بدون نیاز به اینترنت و بر روی شبکه داخلی سازمان، برای پشتیبانی کارمندان سازمان بدون مراجعه حضوری.

 

نسخه TeamViewer بدون نیاز به نصب (Portable) بوده و به صورت یک فایل MSI آماده شده است تا بتوان آن را به راحتی با استفاده از اکتیودایرکتوری بر روی رایانه پرسنل سازمان نصب نمود. این نسخه هیچگونه نیازی به اینترنت نداشته و از روی شبکه داخلی سازمان، دسترسی را فراهم می نماید. لازم به ذکر است که این نرم افزار اجازه اتصال به رایانه کاربر را بدون اجازه و اطلاع وی فراهم نمی کند.

برای دانلود نسخه بهینه سازی شده این نرم‌افزار به انتهای این پست مراجعه کنید.

با توجه به شرایط حاکم بر کشور، برای مشاوره رایگان، طرح سوالات مربوط به دورکاری و اجرای طرح‌های دورکاری، با پشتیبانی شرکت در تماس باشید.

دانلود نسخه MSI از نرم‌افزار Team Viewer Portable برای نصب اتوماتیک از طریق Active Directory: "کلیک کنید"
دانلود نسخه EXE از نرم‌افزار Team Viewer Portable برای نصب به صورت دستی: "کلیک کنید"

نکته: نسخه اتوماتیک، نرم افزار را بر روی درایو D کاربر نصب می‌کند. در صورتی که درایو D در رایانه کاربر موجود نیست، از نسخه EXE استفاده کرده و مسیر نصب را به صورت دلخواه مشخص کنید.

شرکت پویش‌داده‌نوین آمادگی خود را جهت ارائه خدمات آماده‌سازی زیرساخت دورکاری اعلام می‌دارد.

همراهتان هستیم