مستند پروژه PParam به صورت کامل منتشر شد.

مستند پروژه PParam به صورت کامل منتشر شد.


به همت متخصصان شرکت پویش داده نوین:

پروژه PParam پایه ای ترین کتابخانه PVM محسوب میشود که به منظور ایجاد Community و تعامل بیشتر با توسعه دهندگان و آگاهی بیشتر کارفرمایان از نحوه توسعه PVM متن باز شده است.
کدهای PParam در راستای پیروی از متدولوژی متن‌باز و بعد از چند سال استفاده در بسته نرم‌افزاری  PVM و رفع خطاهای احتمالی موجود، در دسترس همگان قرار گرفته است.

هم اکنون مستند پروژه PParam به صورت کامل در لینک ذیل منتشر شده است. جهت مطالعه بیشتر بر روی لینک زیر کلیک کنید.

https://github.com/pdnsoft/PParam/wiki

 

PParam چیست و با چه هدفی تولید شده است؟

 از آنجا که در دنیای امروز تبادل و ذخیره‌سازی داده‌ها در قالب XML رواج یافته است لذا بر آن شدیم تا ساختاری را بوجود بیاوریم که برنامه نویسان شیء‌گرا بدون هیچگونه دغدغه‌ای در زمینه تبدیل اشیای موجود در برنامه در قالب XML قادر به برنامه نویسی باشند، این ایده سبب متولد شدن کتابخانه کارا و منعطف PParam گردید. برنامه نویسان با استفاده از این کتابخانه قادر خواهند بود فایل یا رشته‌ای در قالب XML در اشیای برنامه بارگذاری کنند و یا اعضای داده‌ای یک شی را تبدیل به XML نمایند. همچنین امکانات نوین دیگری ارائه می دهد که برنامه‌نویسی شیء گرا را به شبیه‌سازی دنیای واقعی نزدیکتر می‌کند.

لازم به ذکر است که این کتابخانه در چند پروژه عملیاتی بزرگ بخوبی امتحان خود را پس داده و ثابت کرده است طراحی و پیاده‌سازی پروژه‌های بزرگ با استفاده از مفاهیم و ابزارهای ارائه شده توسط این کتابخانه موجب سهولت و افزایش سرعت، هم در طراحی و هم در پیاد‌ه‌سازی خواهد شد.

PParam با زبان ++C توسعه یافته است و دارای مشابهی در دنیای فناوری اطلاعات از نظر ایده و شیوه عملکرد نمی‌باشد. جهت مشاهده کدهای PParam و توضیحات مربوطه به لینک زیر مراجعه فرمائید.