موفقیت دیگر برای پویش: کسب رتبه اول در جشنواره ملی «ایران ساخت»

موفقیت دیگر برای پویش: کسب رتبه اول در جشنواره ملی «ایران ساخت»


یادتون یکی دو روز پیش گفتیم یه خبر تازه ی دیگه تو راهه؟؟
حالا اومدیم تا خبر رو بدیم بهتون:


پویش یه بار دیگه اول با "خودش" و بعد با بعضی از دوستاش، رقابت کرد و خوشبختانه اینبار هم سربلند شد.
ما اینبار در رشته مستند سازی بخش ادبیات در دومین جشنواره ملی ایران ساخت که به همت معاونت علمی نهاد ریاست جمهوری برگزار شده بود شرکت کردیم و با ارسال "شیوه ی مستندنگاری در شرکت پویش داده نوین" تونستیم رتبه اول جشنواره رو به دست بیاریم و یه بار دیگه سرمون رو اول جلوی خودمون و بعد جلوی همراهانمون بالا بگیریم.

سامانه مجازی سازی PVM

سامانه میز کار مجازی PVM Desktop

دانلود PVM

از مشاوره رایگان ما استفاده کنید.


مستندنگاری در پویش یه سابقه طولانی داره و تقریبا از همون لحظه تولدش یکی از مهمترین داشته هاش بوده..
ما همیشه معتقد بودیم که ثبت دقیق و اصولی همه فرآیندهای روزمره باعث خدمت رسانی بهتر و صد البته شفاف تر به همراهانمون میشه... بنابراین تمام تلاشمون رو برای درست انجام دادن این موضوع به کار بستیم و حالا با افتخار شادی این موفقیت رو به شما تقدیم میکنیم.

ممنون که همراه ما هستید.

 

درباره جشنواره ملی «ایران ساخت» (برگرفته از وب سایت جشنواره)

انگار آرزوهای دست نیافتنی خود را مطرح می کنیم و پیش خود می گفتیم مگر ایران می تواند به این مرتبه از دانش در رشته های گوناگون نائل شود؟ اکنون  اما  چنین نیست. امروز هیچکس از دستاوردهای دانشمندان ایران در حوزه های علم و فناوری در شگفت نمی شود. بالیدن به ابن سینا و فارابی و خیام و خوارزمی و ... هنوز موضوعیت دارد، اما ایران به دانشمندان بلند آوازه ی امروز خود که رهروان شایسته ی عالمان و بزرگان علمی قرون گذشته ی این سرزمین هستند نیز می بالد. پس از چند قرن عقب ماندگی و رکود علمی، کاروان دانش و فناوری در ایران به راه افتاده و پرشتاب و با انگیزه  به سوی افق های روشن در حرکت است. ایرانیان امروز، بویژه جوانان، خود را باور کرده اند. فعل خواستن و توانستن به یک باور ملی تبدیل شده است.

جشنواره فرهنگی و هنری «ایران ساخت» برای تکریم این انقلاب علمی و بزرگداشت شکل گیری تمدن نوین اسلامی ایرانی است.  این جشنواره با تکیه بر فرآورده های فرهنگی و هنری هنرمندان ایرانی، برآن است تا نهضت توجه و حمایت از اقتصاد دانش بنیان را به عنوان یکی از راهبردی ترین زیرساخت های پیشرفت و تعالی کشور، بنیان گذارد و به شکل گیری جریان تولید محتوا برای فضای مجازی و رسانه های مکتوب،دیداری و شنیداری مدد برساند.

ایران درآغاز حیات جدید تمدنی، علمی و فرهنگی است.این آغاز خجسته را با جشنواره ی "ایران ساخت" جشن می گیریم.

 

 

هم اکنون با ما تماس بگیرید.