وطنی ترین تولید داخل، امنیت (به بهانه اقدامات تروریستی اخیر)

وطنی ترین تولید داخل، امنیت (به بهانه اقدامات تروریستی اخیر)در پی اقدامات تروریستی اخیر تحلیلهای گوناگون سیاسی و اقتصادی پیرامون این موضوع شکل گرفت، و البته از همه مهمتر نکته ای که به نظر برای تمام ما پررنگ شد، اهمیت امنیت و تلاش خوب تیمهای نظامی و انتظامی در کنترل وضعیت و بازگرداندن آرامش بود.


امنیت خوب کشور ما، در جوار دریایی از تلاطم و ناآرامی، نشانه واضح و روشنی از وطنی بودن فرآیندها و متدهای امنیتی در کشور عزیزمان است. موضوعی که اگر واراداتی بود بیشک باید تا کنون اقدامات مخرب وسیعتری را در سطح کشور شاهد بودیم.

 

هر سیستم تولیدی در مسیر رشد و توسعه خود میتواند گاهی با خلل مواجه شود که این ذات تولید است (حوادث بروز کرده در ماههای اخیر برای شرکت سامسونگ و یا داستانهای عذرخواهی مدیران تویوتا را به خاطر آورید، و همچنین چالشهای جدید برای شرکت خودروسازی رنو، و یا در حوزه فناوری اطلاعات باگهای امنیتی متعدد در سیستم عاملها، که تمامی ندارد و .... - نمونه های زیادی از این دست را میتوان نام برد -)، اما جمیع این موارد به مقدس بودن تولید و وجهه تولید کننده لطمه ای وارد نمیکند، چرا که تعهد تولید کننده به رفع ایرادهای وارده منجر به تولید محصول باکیفیت تر میشود. این ذات تولید و یا هر اقدام اقتصادی است که میتواند هر گونه تهدیدی را به فرصتهای بزرگ تبدیل کند.

 

به این بهانه بر خود لازم دیدیم از وطنی ترین تولید در کشور، امنیت، و جمیع تولید کنندگان این وطنی ترین تولید ملی که مایه آرامش، تداوم بخش، و پشتوانه فعالیتهای اقتصادی و زندگی اجتماعی مردم ایران زمین است ادای احترام کنیم و به تولید کنندگان این محصول بی نظیر بگوییم «ما به شما اطمینان کامل داریم و میدانیم که علاوه بر اینکه درس خوبی به تجاوز کنندگان به حریم امن مردم ایران میدهید، با ارتقای محصول خود (فرآیندهای امنیتی) از هر گونه نفوذ دیگر جلوگیری خواهید کرد»، «ما برای تلاش شبانه روزی شما و برای امنیتی که برپایه تفکر و تولید داخل بنا کرده اید احترام زیادی قائل هستیم»، و «ما با تمام توان پشتیبان این وطنی ترین تولید ملی هستیم و خواهیم بود».

 

بر خود لازم میدانیم به شهدای این اقدام ناشیانه و کلیه شهیدان این مرز و بوم ادای احترام کنیم.

زندگی جاریست، وطن زیباست.
حمید رضا جعفریان مقدم، مدیرعامل

هم اکنون با ما تماس بگیرید.

 

خواهشمند است جهت دانلود سامانه PVM و رابط کاربری آن بر روی لینک زیر کلیک کنید:

 

دانلود سامانه PVM و رابط کاربری