خدمات مشاوره و برنامه ریزیIT درحوزه های زیرساخت و سرویس‌های تحت شبکه خدمات مشاوره و برنامه ریزیIT درحوزه های زیرساخت و سرویس‌های تحت شبکه

امروزه توان تداوم یک سازمان در محیطی متغیر و رقابتی، مستلزم به کارگیری فناوری اطلاعات در سازمان است. نقش فناوری اطلاعات در سازمان ها به اندازه‌ای پررنگ است که بسیاری از نظریه پردازان و مدیران عالی، سازمانها را به اتخاذ استراتژی هایی مرتبط با این فناوری توصیه می‌کنند.

تكنولوژی اطلاعات ( (Information Technologyبا محوریت دانش و خردگرایی انسان و اندیشه‌هایش به منظور بهره‌برداری از اندیشه، و سپردن امور تكراری و غیر خلاق به ماشین و همچنین افزایش كارآیی و آزاد سازی مهارتهای انسانی، در دهه های اخیر مورد توجه خاصی قرارگرفته ‌است.

تكنولوژی اطلاعات با  افزایش توانایی سازمان ها موجب افزایش تنوع محصولات، بهبود كیفیت و جلب رضایت مشتری می شود که نهایتا این مهم سبب تسهیل روال اداری و افزایش بازده نیروی انسانی و مدیریت می‌گردد.

از آنجائیكه تكنولوژی اطلاعات به عنوان محور توسعه جوامع و سازمانها مطرح است، بنابراین طراحی ساختار آن نیازمند ژرف اندیشی و تامل، همراه با ارائه مدل مناسب و بررسی مدلهای موجود در سازمانهای داخلی و خارجی است. از طرفی، بكار گیری و اجرای تكنولوژی در سازمانها یك نسخه تجویز شده كلی نیست و نمی توان با یك برنامه جامع تكنولوژی اطلاعات برای كلیه سازمانها و شركتها، ساختار فناوری اطلاعات را پیاده سازی و اجرا نمود.

میتوان نتیجه گرفت که استفاده از کارشناسان و مشاوران زبده‌، در بهبود روند کار سیستماتیک سازمانها، تأثیرات بسزایی داشته و موجبات هم افزایی فردی و گروهی را فراهم می سازد.

 

از مشاوره رایگان ما استفاده کنید.

 

شرکت پویش داده نوین، با بیش از یک دهه تجربه تولید و ارایه محصول، با تولید سامانه ایرانی مجازی سازی سرورها (PVM) و سامانه ایرانی میزکار مجازی(PVM Desktop)  پیشتاز و پیشرو در حوزه مجازی سازی و رایانش ابری شناخته شده است. سامانه PVM با هدف تضمین ماندگاری اطلاعات در مقابل حوادث پیش‌بینی نشده، تضمین امنیت در مهمترین نرم‌افزار زیرساختی سازمان، کاهش هزینه‌ها، و یکپارچه سازی و مدیریت متمرکز، تولید و عرضه شده است. اهداف ذکر شده به واسطه استفاده از محصولی معتبر و با کیفیت و مطابق با استانداردهای جهانی در ایجاد زیرساختی مطمئن و پایدار، میسر است.

بر این اساس شرکت پویش داده نوین با برخورداری از تجربیات ارزنده در حوزه های زیرساختی حوزه فناوری اطلاعات اعم از: زیرساختها و سرویسهای تحت شبکه، سامانه مبتنی بر متن باز (open source)، سیستمهای فایروال، مباحث امنیت، کنترل پروژه و... آمادگی دارد در جهت پیشبرد كسب و كار و اهداف شركت‌ها و سازمان‌ها نسبت به ارائه خدمات مشاوره اقدام نماید.

از جمله مهمترین حوزه‌های خدمات مشاوره شرکت پویش داده نوین شامل موارد ذیل می باشد:

 • مشاوره طراحی و پیاده سازی ساختار مجازی سازی سرورها بر بستر سامانه PVM
 • مشاوره طراحی و پیاده سازی بستر رایانش ابری خصوصی مبتنی بر فناوری PVM Desktop
 • مشاوره طراحی و پیاده‌سازی زیرساخت شبكههای کامپیوتری
 • مشاوره در تولید نرم‌افزارهای متن باز (از مرحله نیازسنجی تا تست)
 • مشاوره مدیریت فناوری اطلاعات: استراتژی و برنامه‌ریزی مبتنی بر استانداردهای ISO، PMBOK و Ajax
 • نیازسنجی طرح‌های انفورماتیکی دستگاههای اجرایی و شرکتهای خصوصی
 • سرویسهای شبکه
 • ایمن‌سازی شبکه و استانداردهای امنیت اطلاعات
 • طراحی و نظارت بر پیاده سازی مراکز داده
 • نگهداری و بهینه‌سازی سیستمهای نرم‌افزاری
 • تدوین استراتژی‌ و طرحهای جامع انفورماتیکی
 

سامانه مجازی سازی PVM

سامانه میز کار مجازی PVM Desktop

ارزش‌های ایجاد شده برای کارفرمایان پویش به واسطه استفاده از PVM

PVM و جداسازی اینترنت از شبکه داخلی

دانلود PVM

اپلاینسهای مجازی پویش (اپلیش Aplish)

شرکت پویش داده نوین به عنوان بازویی توانا و همیشه در دسترس، با تخصص ویژه در زمینه مجازی سازی و زیرساخت، و ارایه راهکار دارای ارزش افزوده و توجیه اقتصادی بالا، مفتخر به پویش و همراهی با کارفرمایان منحصر به فرد خود (بیش از 80 سازمان مهم اداری، امنیتی و تجاری در سطح کشور) میباشد. در همین راستا این مجموعه تمام تلاش و همت خود را در جهت رضایتمندی کامل مشتریان و کارفرمایان خود به کار بسته است. امید است تا این تلاش در سایه الطاف خداوند متعال مورد پذیرش کارفرمایان گرامی قرار گیرد.

هم اکنون با ما تماس بگیرید.