اپلیش پستخانه (اولین Mailserver ایرانی)

اپلیش پستخانه (اولین Mailserver ایرانی)


پست الکترونیک یکی از بزرگترین اختراعات بشر و در عین حال حیاتی ترین نیاز جامعه امروز است. از سوی دیگر به جهت فراگیر بودن این سرویس، بیشترین حملات و آسیبها از طریق این سرویس متوجه سازمانها و شرکتها بوده است. بطوریکه سالیانه میلیاردها ریال برای مقابله با اثرات و اختلالات ناشی از هرزنامه ها (Spam)، ویروسها، بد افزارها  (MalWare)و جاسوس افزارها (SpyWare)  به اینگونه مجموعه ها تحمیل می‌شود.

سامانه مجازی سازی PVM

سامانه میز کار مجازی PVM Desktop

PVM و جداسازی اینترنت از شبکه داخلی

دانلود PVM

اپلایسنهای مجازی پویش (اپلیش Aplish)

از مشاوره رایگان ما استفاده کنید.

بنابراین میزبان پست الکترونیک یا Email Server یکی از کلیدی ترین و حساسترین سامانه های مورد استفاده در سازمانهای دولتی و خصوصی است که نادیده گرفتن امنیت در این حوزه میتواند خسارات جبران ناپذیری را برای سازمان بوجود آورد. سامانه های Email Server بدلیل شاهراه اطلاعاتی بودن، بیشتر هدف جاسوسی و سرقت اطلاعات قرار می‌گیرند.

 

واحد تحقیق و توسعه شرکت قاصدک سامانه، اولین Mail Server ایرانی با نام پستخانه بصورت کاملا فارسی و با پشتیبانی داخلی طراحی، تولید و روانه بازار ساخت. این Mail Server پس از ماهها تلاش توسط فارغ التحصیلان نخبه دانشگاههای کشور در شرکت قاصدک سامانه و بر پایه فن آوری متن باز، بصورت یکپارچه با سامانه عامل Linux  طراحی و تولید شده است.

شرکت پویش داده نوین با همکاری شرکت قاصدک سامانه اپلیش پستخانه را بر بستر اولین سامانه ایرانی مجازی‌سازی سرورها (PVM) و سایر سامانه‌های مجازی‌سازی ارائه می‌نماید.

 

پشتیبانی این محصول توسط شرکت قاصدک سامانه انجام شده و از این رو میتوان با آرامش از آن در سازمان ها و شرکتهای ایرانی استفاده نمود.

برخی از قابلیتهای پستخانه به شرح ذیل است:

  • بهره گیری از فنآوری Ajax در صفحات وب
  • کامل کردن خود‏کار آدرس ها در هنگام تایپ
  • امکان ایجاد دسته ‏بندی برای پیغام ‏ها، آدرس‏ ها، پوشه‏ ها
  • امکان ایجاد پیام، اسناد، قرار ملاقات
  • امکان افزودن خودکار امضاء در پیغام‏ ها
  • امکان فیلتر کردن پیغام‏ های ورودی
  کاتالوگ پستخانه (اولین Mailserver ایرانی)

 

لازم به ذکر است که اپلیش پستخانه پویش داده نوین بر بستر سامانه PVM (اولین سامانه ایرانی مجازی سازی سرورها) ارائه می‌شود.

 

هم اکنون با ما تماس بگیرید.