حضور شرکت پویش داده نوین در استان خراسان جنوبی

حضور شرکت پویش داده نوین در استان خراسان جنوبی


http://pdnsoft.com/%D9%85%D8%B4%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D9%85%D8%A7شرکت پویش داده نوین در سال 1392 موفق به دریافت تاییدیه از دفتر فناوری اطلاعات و امنیت شبکه استانداری خراسان جنوبی برای راه اندازی سامانه مدیریت ماشینهای مجازی (PVM) در استانداری شد و از همان سال این سامانه در استانداری و فرمانداری های بیرجند و طبس نصب و راه اندازی گردید.

پس از اجرای موفقیت آمیز این سامانه در استانداری و فرمانداری های طبس و بیرجند و کسب رضایت در اجرای پروژه، با پیگیریهای انجام شده و به درخواست معاونت فناوری اطلاعات و ارتباطات استانداری در سال 1394 این سامانه در بقیه فرمانداریها نیز نصب و راه اندازی گردید و توانست گواهی حسن انجام کار و تعهدات خود را از این معاونت اخذ نماید.

در سال 1393 شهرداری شهرستان سربیشه نیز به لیست کارفرمایان خوب ما در استان خراسان جنوبی پیوست و پس از آن در سال 95 شهرداری سرایان و در اواسط سال 96 شهرداری طبس نیز افتخار خدمت رسانی به مردم باصفا و مدیران شایسته و کارشناسان زحمتکش این خطه را دوچندان نصیب این شرکت نمودند.

و اما سال 96 سال اوج حضور و خدمت رسانی این شرکت به سازمانهای و ارگانهای بزرگ و مهم این استان بود. پروژه بزرگ شرکت توزیع برق خراسان جنوبی در اوایل سال و پروژه سازمان مدیریت و شهرداری بیرجند در اواخر سال از پروژه های پر افتخار و باارزش کار شده در استان خراسان جنوبی بود.

پویش داده نوین به خود می بالد که قریب به 5 سال است که خدمتگزار مردمان خوب این دیار بوده و توانسته سهمی کوچک در توسعه اقتصاد و رشد و شکوفایی این استان پهناور داشته باشد.

سامانه مجازی سازی PVM

سامانه میز کار مجازی PVM Desktop

دانلود PVM

از مشاوره رایگان ما استفاده کنید.

 

  • استان خراسان جنوبی

 

استان خراسان جنوبی یکی از استان‌های ایران است که در شرق ایران واقع شده و مرکز آن، شهر بیرجند است. استان خراسان جنوبی،تا سال ۱۳۸۳ به همراه خراسان شمالی و خراسان رضوی استان خراسان را تشکیل می‌دادند و در آن سال با مصوبه مجلس شورای اسلامی و پس از تقسیم استان خراسان به سه استان، در سال ۱۳۸۳ ایجاد شد.

مساحت این استان۱۵۱٬۱۹۳ کیلومتر مربع است که از این نظر سومین استان ایران است. بر اساس سرشماری سال ۱۳۹۵، جمعیت آن برابر با ۸۹۸٬۸۹۸ نفر می‌باشد و از این نظر ۲۸اُمین استان کشور به‌شمار می‌رود.

خراسان جنوبی شامل محدوده‌ای از خراسان بزرگ است که در سده‌های پیش قهستان نامیده می‌شده ‌است. تشکیل استان خراسان جنوبی به مرکزیت بیرجند از سال ۱۳۴۲ مطرح بوده‌است و در سال ۱۳۸۳ و پس از سال‌ها کشمکش سیاسی این استان تأسیس شد. مرکز این استان جدید شهر بیرجند تعیین گردید که در زمان تأسیس این استان شامل سه شهرستان بیرجند، نهبندان و سربیشه بود و به تدریج شهرستانهای فردوس، سرایان، قائنات، زیرکوه، طبس، بشرویه، درمیان و خوسف نیز به این استان پیوستند.


استان خراسان جنوبی، دارای ۱۱ شهرستان، ۲۵ بخش، ۶۱ دهستان و ۲۸ شهر است.

شهرستان‌های این استان عبارت‌اند از:

شهرستان بیرجند

شهرستان فردوس

شهرستان  طبس

شهرستان قائنات

شهرستان نهبندان

شهرستان سربیشه

شهرستان درمیان

شهرستان سرایان

شهرستان بشرویه

شهرستان زیرکوه

شهرستان خوسف

 

این استان از از غرب با استان‌ یزد هم‌مرز بوده و مردم خوب و خونگرم این خطه به لحاظ فرهنگی، اقتصادی، مذهبی و اجتماعی نزدیکی دیرینه ای با مردم استان یزد دارند و در این راستا تبادلات اقتصادی، صنعتی، کشاورزی و فناوری خوبی را نیز انجام می دهند.

 

خواهشمند است جهت مشاهده سایر مشتریان شرکت پویش داده نوین به صفحه «مشتریان ما» مراجعه فرمائید.

 

هم اکنون با ما تماس بگیرید.