امکان دانلود سامانه PVM فراهم شد.

به همت متخصصان شرکت پویش داده نوین:

بسیار خرسندیم که به اطلاع برسانیم در سایه الطاف خداوند متعال و به همت متخصصان شرکت پویش داده نوین و رهنمودهای ارزشمند مشتریان گرامیمان، امکان دانلود اولین سامانه ایرانی مجازی سازی سرورها تحت عنوان PVM فراهم گردید.
هم اکنون شما بازدید کننده محترم می‌توانید با مراجعه به صفحه «دانلود سامانه PVM» و دانلود آن از مزایای فناوری مجازی سازی به صورت بومی بهره مند شوید.
«سامانه مدیریت ماشینهای‌ مجازی پویش داده نوین (PVM)»، به عنوان اولین سامانه ایرانی مجازی‌سازی سرورها شناخته می‌شود که توسط متخصصان شرکت پویش داده نوین توسعه یافته است. این سامانه به منظور پیاده سازی تکنولوژی مجازی سازی سرورها و کاربران و مدیریت آنها در ادارات، شرکتها و سازمانها طراحی شده است.
مزایای گسترده این تکنولوژی از جمله کاهش هزینه‌های جاری و سخت افزاری و همچنین افزایش بهره‌وری وکاهش زمان بازیابی سیستمها، شرکت پویش داده نوین را بر آن داشت تا اولین سامانه کاملاً بومی و ایرانی خود را در زمینه مجازی‌سازی سرورها تحت عنوان «PVM» طراحی، توسعه و معرفی نماید. سامانه PVM در آینده بسیار نزدیک قادر خواهد بود بستر مناسب را جهت اجرای فناوری رایانش ابری (Cloud computing) فراهم آورد.

  • خواهشمند است جهت مطالعه بیشتر در مورد محصول به صفحه سامانه PVM مراجعه فرمایید.
  • لازم به ذکر است که مستندات شرکت در صفحه «مستندات» در دسترس شما بازدید کننده محترم قرار دارد.
  • همچنین جهت آشنایی بیشتر با شرکت پویش داده نوین پیشنهاد می‌شود فیلم معرفی شرکت را مشاهده بفرمایید.