نمایش مطلب نمایش مطلب

بخش سوم معرفی مجازی‌سازی ایرانی (PVM): ایجاد ماشین مجازی و آموزش استفاده از سامانه مدیریت PVM

بخش سوم معرفی مجازی‌سازی ایرانی (PVM) با عنوان «ایجاد ماشین مجازی و آموزش استفاده از سامانه مدیریت PVM» توسط جناب آقای عابدینی مدرس توانمند دوره‌های لینوکس و شبکه ارائه شده است. در ادامه می‌توانید توضیحات ایشان و همچنین معرفی تصویری PVM مطالعه بفرمائید.

 

بخش اول به معرفی مجازی‌سازی ایرانی (PVM) و بخش دوم دوره آموزشی به نصب و راه اندازی PVM اختصاص دارد. خواهشمند است جهت مطالعه سایر دوره‌های آموزشی مجازی سازی ایرانی به پایگاه دانش مراجعه فرمایید.

 

در صفحه «فیلم‌های شرکت» شما بازدید کننده محترم می‌توانید فیلم‌های تهیه شده مرتبط با شرکت پویش داده نوین را ملاحظه بفرمایید. همچنین خواهشمند است جهت مشاهده سایر فیلم‌های مرتبط با شرکت به «صفحه شرکت در سایت آپارات» مراجعه فرمایید.

 

 

  • مطالب ارائه شده توسط جناب آقای عابدینی:

سلام دوستان

در این بخش با سامانه مدیریت PVM و روش ایجاد کردن یک ماشین مجازی در آن آشنا می‌شوید. در این بخش قصد دارم که یکی از قابلیت‌های موجود در شرکت پویش داده نوین که می‌تواند برای شما دوستان سود مالی هم داشته باشد را معرفی کنم به نام اپلیش: اپلیش یک اپلاینس مجازی (Virtual Appliance) است که توسط شرکت پویش داده نوین و بر بستر اولین سامانه ایرانی مجازی‌سازی سرورها (PVM) و سایر سامانه‌های مجازی‌سازی ارائه می‌شود.

 

سامانه مجازی سازی PVM

سامانه میز کار مجازی PVM Desktop

PVM و جداسازی اینترنت از شبکه داخلی

دانلود PVM

اپلاینسهای مجازی پویش (اپلیش Aplish)

از مشاوره رایگان ما استفاده کنید.

 

اپلاینس مجازی (Virtual Appliance) به معنای ارائه یک سرویس (مدیریت پروژه، Active Directory  و ...) در قالب یک ماشین مجازی می‌باشد. واژه اپلاینس (Appliance)  از معادل آن در دنیای سخت افزار گرفته شده است:  باکسها(سرورها)ی سخت‌افزاری که جهت ارائه محصول عرضه می‌شوند. اپلاینسهای مجازی فرآیند دسترسی به نیازمندیها را سریع و آسان می‌کنند و همچنین طیف وسیعی از امکانات را جهت رفع نیازمندیها در اختیار مدیر فناوری اطلاعات قرار می‌دهند.

برپاسازی اپلاینسهای مجازی نسبت به روال جاری نصب و راه اندازی بسیار سریعتر و آسانتر است. دلیل این موضوع انجام نصب و راه اندازی اولیه قبل از ارائه اپلاینس می‌باشد که متعاقبا فرآیند برپاسازی را بسیار سریع و آسان می‌کند. نصب یک اپلاینس به مانند انتقال دیسکهای یک ماشین مجازی هست. استفاده از اپلاینسهای مجازی پویش روشی ساده و کم هزینه جهت برآورده سازی نیازهای شبکه و سازمانی ادارات و شرکتها می‌باشد.

شرکت پویش داده نوین به منظور پوشش دغدغه های زیرساختی و سازمانی کارفرمایان خود طیف وسیعی از اپلاینسهای مجازی (اپلیش) را عرضه می‌کند.

 

  • منبع:

وب سایت: linux.itpro.ir

 

آدرس کوتاه :