در نمایشگاه الکامپ 24: گفتگوی اختصاصی گیکی زوم درباره اولین نرم افزار رقیب vmware در ایران در غرفه ی شرکت پویش داده نوین

در حاشیه روز اول نمایشگاه الکامپ، خبرنگار گیکی زوم گفتگویی با کارشناس فنی شرکت پویش داده نوین درباره محصول خبرساز آنها که به گفته خودشان از جنبه هایی « رقیب بومی vmware » است داشته که در ادامه می خوانید

سامانه مجازی سازی PVM

سامانه میز کار مجازی PVM Desktop

ارزش‌های ایجاد شده برای کارفرمایان پویش به واسطه استفاده از PVM

PVM و جداسازی اینترنت از شبکه داخلی

دانلود PVM

از مشاوره رایگان ما استفاده کنید.

به گزارش خبرنگار گیکی زوم

در رابطه با نرم افزاری که درست کردید توضیح دهید، نام آن چیست و نحوه کار آن را بفرمایید و اینکه از چه لحاظ با vmware رقابت دارد؟
ما نرم افزار نرم افزار PVM را داریم که کاملا معادل  vmware است. تا به امروز اولین و تنها نرم افزار ایرانی حوزه مجازی سازی سرور و دسکتاپ هستیم. سه محصول داریم:
- PVM برای سرور ها
- PVM دسکتاپ برای بحث مجازی سازی دسکتاپ و جداسازی اینترنت از شبکه داخلی
-  PVM Cloud که به زودی به دست کارفرماها می رسد.
11 سال سابقه عملیاتی داریم و در 12 استان فعال هستیم و بیشتر از 130 کارفرما تا به امروز داشته ایم. طیف کارفرماهای ما گسترده هستند؛ بخش عمده آن ها استانداری ها هستند که تا الان 5 استانداری خیلی خوب را در کارنامه خود داریم. به علاوه در مقیاس بزرگتر آن مرکز تحقیقات مخابرات در تهران است.

پویش در الکامپ 24

در حال حاضر چرا یک نفر باید از نرم افزار شما به جای  vmware  استفاده کند؟
آنچه که ما را نسبت به محصولات مشابه  متفاوت می کند پشتیبانی خوبی است که به واسطه تولیدی بودن محصول از ما دریافت می کنند. البته در رابطه با فاکتورهای عملیاتی نیز یک تفاوت های جزیی وجود دارد مثل اینکه online backup جزیی از سامانه خود PVM است و در  PVM شما نیازی به ابزاری مثل vCenter ندارید.  PVM خودش را مدیریت می کند و کار کردن با آن ساده تر  از vmware است. 

در نهایت اگر بخواهیم جمع بندی کنیم می توانیم بطور خلاصه به این موارد اشاره کنیم:

  • بحث پشتیبانی این محصول به بهترین وجه انجام می شود. 
  • قیمت خرید لایسنس (license) آن نسبت به vmware تقریبا یک هشتم است.
  • به دلیل ایرانی بودن محصول آپدیت کردن آن هم راحت تر صورت میگیرد و ارزان تر است. 
  • با توجه به سابقه کاری 11 ساله، تمام ویژگی های این نرم افزار بر اساس نیاز کارفرما است و یکی از آن موارد بحث بکاپ گرفتن است که خود PVM مدیریت می کند و نیازی به نصب نرم افزار جانبی برای بکاپ نیست. 

از کجا می توان این نرم افزار را تهیه کرد؟ 
اینکه بگوییم کرک شده PVM وجود داشته باشد، اینطور نیست. اما نسخه آزمایشی محصول ما بر روی سایت ما http://pdnsoft.com  قابل دانلود است. تا 6 عدد سرور مجازی  را می توانند بر روی آن بالا بیاورند و به مدت 1 ماه از آن استفاده کنند. اگر نیاز به مشاوره داشته باشند می توانند تا 1 ساعت مشاوره رایگان، در زمینه شبکه و زیر ساخت خود و نصب نرم افزار ما و حتی   vmware و امثال آن از بخش پشتیبانی دریافت کنند.

 

  • منبع: http://www.geekyzoom.com/news/5444

هم اکنون با ما تماس بگیرید.