نمایش مطلب نمایش مطلب

رضایت بیمارستان افشار یزد از عملکرد شرکت پویش داده نوین و PVM

در سایه الطاف خداوند متعال و با پشتکار و همت متخصصان شرکت پویش داده نوین، سامانه PVM عملکرد بسیار خوبی در بیمارستان افشار یزد از خود نشان داد و توانست رضایت آن کارفرمای محترم را جلب نماید.

 

در رضایت نامه دریافتی از جناب آقای دکتر انتظاری مدیر محترم بیمارستان افشار یزد علاوه بر رضایت از عملکرد متخصصان شرکت پویش داده نوین و سامانه PVM بر موضوعات مهم ذیل تاکید شده است:

  • صرفه‌جویی در هزینه خرید سرور و سایر هزینه‌های حوزه IT
  • ارتقای امنیت اطلاعات
  • ضمانت آنلاین بودن نرم افزارهای سازمان

 

سامانه میز کار مجازی PVM Desktop

ارزش‌های ایجاد شده برای کارفرمایان پویش به واسطه استفاده از PVM

PVM و جداسازی اینترنت از شبکه داخلی

دانلود PVM

اپلایسنهای مجازی پویش (اپلیش Aplish)

خدمات مشاوره رایگان

 

محصول بومی و در نتیجه افزایش امنیت اطلاعات سازمانها از مهمترین مزیتهای رقابتی این شرکت نسبت به سایر رقبای داخلی و خارجی خود است. عمده محصولات خارجی به دلیل عدم برخورداری از لایسنس مجاز و نصب به صورت قفل شکسته فاقد تعهد خدمات پشتیبانی و امنیت اطلاعات هستند. این موضوع برای سازمانهایی که تمام داده‌هایشان بر روی سرورها است بسیار حائز اهمیت خواهد بود.

 

شرکت پویش داده نوین تمام تلاش و همت خود در جهت رضایتمندی کامل مشتریان و کارفرمایان خود به کار بسته است. امید است این تلاش مورد پذیرش کارفرمایان گرامی قرار گیرد.

 

خواهشمند است جهت مشاهده سایر رضایتنامه‌های دریافتی از مشتریان به صفحه «گواهی حسن انجام کار» مراجعه و یا فایل «مجوزها و گواهی‌های حسن انجام کار» را از صفحه مستندات دریافت نمایند.

 
آدرس کوتاه :