رضایت سازمان همیاری شهرداری‌های استان یزد از خدمات پشتیبانی شرکت پویش داده نوین

رضایت سازمان همیاری شهرداری‌های استان یزد از خدمات پشتیبانی شرکت پویش داده نویندر سایه الطاف خداوند متعال و با پشتکار و همت متخصصان شرکت پویش داده نوین، سامانه PVM عملکرد بسیار خوبی در سازمان همیاری شهرداری‌های استان یزد از خود نشان داد و توانست رضایت آن کارفرمای محترم را جلب نماید.

 

لازم به ذکر است که در شهرداری اردکان به درخواست کارفرمای محترم سامانه‌های ذیل طراحی، نصب و راه اندازی شده است:

 

سامانه میز کار مجازی PVM Desktop

ارزش‌های ایجاد شده برای کارفرمایان پویش به واسطه استفاده از PVM

PVM و جداسازی اینترنت از شبکه داخلی

دانلود PVM

اپلایسنهای مجازی پویش (اپلیش Aplish)

خدمات مشاوره رایگان

 

در رضایت نامه دریافتی از جناب آقای افخمی عقدا مدیر عامل محترم سازمان همیاری شهرداری‌های استان یزد علاوه بر رضایت از عملکرد متخصصان شرکت پویش داده نوین و سامانه PVM بر موضوع مهم ذیل تاکید شده است:

  • پشتیبانی مستمر شرکت پویش داده نوین

 

فعالیت پشتیبانی شرکت پویش داده نوین از مهمترین مزیتهای رقابتی این شرکت نسبت به سایر رقبای داخلی و خارجی خود است. عمده محصولات خارجی به دلیل عدم برخورداری از لایسنس مجاز و نصب به صورت قفل شکسته فاقد تعهد خدمات پشتیبانی هستند. این موضوع برای سازمانهایی که تمام داده‌هایشان بر روی سرورها است بسیار حائز اهمیت خواهد بود.

 

شرکت پویش داده نوین تمام تلاش و همت خود در جهت رضایتمندی کامل مشتریان و کارفرمایان خود به کار بسته است. امید است این تلاش مورد پذیرش کارفرمایان گرامی قرار گیرد.

 

خواهشمند است جهت مشاهده سایر رضایتنامه‌های دریافتی از مشتریان به صفحه «گواهی حسن انجام کار» مراجعه و یا فایل «مجوزها و گواهی‌های حسن انجام کار» را از صفحه مستندات دریافت نمایند.