PVM : اولین سامانه ایرانی مجازی‌سازی سرورها

تکنولوژی مجازی سازی (Virtualization) یکی از مهمترین نرم افزارهایی است که در چشم انداز پیش روی حوزه فناوری اطلاعات، تغییرات ساختاری گسترده ای را در امر زیرساختهای حوزه IT موجب خواهد شد، که کارشناسان آن را پیوند دهنده میان سخت‌افزار و سیستم عامل و مهمترین عامل ارتقاء بهرهوری در ابعاد مربوط به بهرهگیری کامل از ظرفیت پردازشی سامانههای سخت افزاری، صرفهجویی اقتصادی در منابع و تأمین امنیت اطلاعات دانستهاند.

مجازی‌سازی به شرط چاقو (جنس فروخته شده پس گرفته می‌شود)

PVM و جداسازی اینترنت از شبکه داخلی

ارزش‌های ایجاد شده برای کارفرمایان پویش به واسطه استفاده از PVM

دانلود PVM

اپلاینسهای مجازی پویش (اپلیش Aplish)

  در شرایط معمول در اكثر سازمانها و شركتها از یك سختافزار با قیمت زیاد جهت یك سیستم عامل استفاده می­شود و هر چند این سخت افزارها توان بسیار بالاتر جهت یك سیستم عامل را دارا می­باشند. ولی مطابق آمار میزان كارایی (Utilization) سرورهای مورد استفاده در حالت تک کاربردی، بین ٥% الی ١٥% میباشد. این ارقام به این معناست كه از تمامی توانایی سرورها به صورت مطلوب استفاده نمیشود. با کمک تکنولوژی مجازیسازی میتوان چندین سرور را روی یك سختافزار راه اندازی نمود و زمینه صرفهجویی در منابع سخت افزاری و بهرهبرداری بهینه از منابع نرمافزاری را فراهم آورد و لذا طراحی شبکه‌های رایانه‌ای امروز به گونه‌ای است که بتوان از قابلیتهای و توانایی‌های موجود در حوزه ماشین‌های مجازی (VM) نهایت بهرهبرداری را بعمل آورد.

از جمله مزیتهای حاصل از این تکنولوژی به این شرح است:PVM اولین و تنها سامانه ایرانی / بومی مجازی سازی سرورها

  • صرفه‌جویی قابل توجه در انرژی و هزینه‌های جاری تعمیرات و نگهداری
  • افزایش بهره‌وری در استفاده از سخت افزار
  • امکان اعمال مدیریت کارآمد و نگهداری مناسب و آنلاین سیستمها
  • کاهش زمان بازیابی سیستمها در زمان بروز مشکل
  • استقلال سیستم‌عاملها از سخت‌افزار و افزایش قابلیت حمل
  • امکان ایجاد محیط های تست Test & Development به صورت بسیار مقرون به صرفه
  • کاهش چشمگیر هزینههای خرید تجهیزات شبکه

مهندسین، کارشناسان و مشاورین شرکت پویش داده نوین با درک این نیاز راهبردی و در طی دوره 11 ساله توأم با مطالعات و کار متوالی و انجام مراحل تست، آزمایش و اجرا توانستهاند با تولید محصول استراتژیک، سامانه مدیریت ماشین‌های مجازی (PVM) بستری را فراهم آورند تا دغدغهها و مولفههای نظارتی و امنیتی مورد انتظار مدیران شبکه را تا حد قابل قبولی عملیاتی نمایند.

 سامانه مدیریت ماشینهای مجازی پویش داده نوین (PVM) نرم افزاری توسعه یافته توسط این شرکت بوده که به منظور پیاده‌سازی تکنولوژی مجازیسازی سرورها و مدیریت آن‌ها در محیط Data Center ادارات، شرکتها و سازمانها طراحی و معرفی شده است. این سامانه مبتنی بر متدلوژی متن باز بوده و کاملاً بومی و توسعه یافته در درون کشور است که محدودیتهای مربوط به تحریم در مورد آن مطرح نمیباشد و تنها محصول ایرانی است که در رقابت با محدود محصولات مشابه و پرهزینه خارجی، خوش درخشیده است و ضمن کسب افتخارات علمی و پژوهشی اکنون در بیش از 50 سازمان اداری و شرکت تجاری در حال نصب و بهره بهرداری است.

خواهشمند است جهت دانلود سامانه PVM و رابط کاربری آن بر روی لینک مقابل کلیک کنید:

 

دانلود سامانه PVM و رابط کاربری

 

هم اکنون با ما تماس بگیرید.