پیام مدیر عامل شرکت به مناسبت فرارسیدن سال جدید

پیام مدیر عامل شرکت به مناسبت فرارسیدن سال جدید


یک دهه از جسارت پویش در توسعه سامانه PVM و همراهی کارفرمایان جسور ما میگذرد و هم‌اکنون  به فکر فتح ایران و گشودن عرصه های جدید و معرفی توانمندیهای خیره کننده هستیم.

 

سالی که گذشت سرشار از موفقیتهای جدید و تکاپوی شبانه روزی دوستان شما در خانواده پویش بود. بسیار مفتخریم که در سال 96 اولین همایش سالانه کارفرمایان پویش را به مناسبت 10 سال همراهی برگزار کردیم. دورهمی بسیار جذاب، امیدوار کننده و خوش آیندی بود. امیدواریم سال آینده این همایش با شرایط بهتر، حاصل از تجارب امسال، برگزار گردد.

 

بسیار خوشحالیم که به قولهایی در ابتدای سال 1396 دادیم عمل کردیم، در چند روز آینده نسخه جدید PVM و همچنین در طی فصل بهار PVM Cloud در اختیار کارفرمایان محترم قرار خواهد گرفت.

 

برخی از فعالیتهای و خبرهای شاخص پویش در سال 1396 به شرح زیر است:

 

 

سامانه مجازی سازی PVM

سامانه میز کار مجازی PVM Desktop

ارزش‌های ایجاد شده برای کارفرمایان پویش به واسطه استفاده از PVM

PVM و جداسازی اینترنت از شبکه داخلی

دانلود PVM

از مشاوره رایگان ما استفاده کنید.

 

در سال 1396 شاهد استقبال خیلی خوب از سامانه PVM در راستای تأمین امنیت زیرساختیها اطلاعاتی سازمانها بودیم. این درحالی است که محصولات رقیب ما کرک شده و نامعتبر عرضه می‌شوند. با وجود این کارفرمایان ما ارزش همراهی با پویش را به استفاده از محصولات کرک شده و نامطمئن ترجیح دادند. برای آگاهی از لیست کارفرمایان به صفحه مشتریان شرکت مراجعه فرمایید. همچنین حسن انجام کارهای پویش را نیز ملاحظه بفرمایید.

 

در سال 1397 به دنبال فتح ایران و رقابت تمام قد با محصولات رقیب هستیم و در این مسیر به همراهی شما و راهنماییها و ارشادات کارفرمایان بزرگوار پویش نیازمندیم. در این قالب توسعه نمایندگیها از جمله اهداف اصلی سال پیش رو میباشد.

 

همچنین تنوع بخشی به خدمات و محصولات پویش از جمله هدفگذاریهای سال 1397 خواهد بود تا بدینوسیله بتوانیم طیف وسیعی از نیازمندیهای کارفرمایان را پوشش دهیم. تغییرات ساختاری در شرکت پویش به منظور پوشش این هدف از جمله خبرهای سال آینده خواهد بود.

 

آرزوی ما بهروزی و سلامتی شما و رضایت روز افزون از دوستانتان در پویش است. ما همیشه گفته‌ایم که: «خورده کافرمایان بی‌نظیر خود هستیم»

 

همه با هم برای سربلندی ایران: «زندگی جاریست، وطن زیباست».